KARIÉRA

Ročně obsazují společnosti LACHIM několik pracovních pozic. Dovednosti a znalosti, které očekáváme od uchazečů o zaměstnání jsou vždy uvedeny v inzerci (mimo jiné též v menu tohoto webu) a liší se podle pracovního místa. Předpokladem pro úspěšnou práci v naší společnosti je chuť pracovat, rychle se učit novým věcem, zodpovědnost, extrémní spolehlivost a samostatnost. Pro všechny pozice je nezbytná předchozí praxe. Vzhledem k časově (zpravidla 1-2 roky) i finančně náročnému zaškolení, předpokládáme u každého zájemce, že bude chtít v našich společnostech pracovat minimálně 3 roky!

Před osobním jednáním je nezbytné vyplnit Dotazník – stáhnete si jej v odkazu uvedeném u každé pracovní pozice zvlášť. Úplně vyplněný dotazník je nutno zaslat elektronickou poštou na adresu uvedeou v informacích o konkrétní pracovní pozici – tato drobnost je současně drobným testem toho jak zájemce rozumí psanému textu a zda umí pracovat s mailem.

Je zbytečné volat do naší společnosti pod záminkou ověření, zda je vyvěšená pracovní pozice volná – pokud je dana pracovní pozice vyvěšena na našem webu, neustále probíhá výběrové řízení a všichni vážní zájemci se mohou standardním způsobem přihlásit.

Doporučujeme zájemcům o kteroukoliv nabízenou pracovní pozici, aby sebekriticky zvážili, zda požadované předpoklady na danou pozici skutečně splňují. Jsme si vědomi, že jsme nároční a  že do svého týmu můžeme vzít pouze ty, kteří nebudou na ostatních spolupracovnících parazitovat, ale sami budou mít (po zaučení) alespoň dobré výsledky.